Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street

  • 50 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Gelegen op 25 minuten wandelen van de Augustijnenkerk, heeft Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street Wenen een eenvoudige toegang tot Wien Westbahnhof treinstation dat op 1 km afstand ligt.

Gasten van het appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een inloopdouche en een apart toilet.

Verrijk uw verblijf met het gemak van een waterkoker, een koelkast en keukengerei in de accommodatie.

Dit appartement bevindt zich in de Mariahilfer Strasse wijk van de stad, op een steenworp afstand van het Haus des Meeres. Dit appartement ligt op minder dan 650 meter verwijderd van het metrostation Neubaugasse en op 2 km van de Karlskerk. Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street bevindt zich niet ver van de Keizerlijke Schatkamer van Wenen. Deze accommodatie is te bereiken op 5 minuten wandelen van Neubaugasse/Westbahnstrasse bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street Wenen
100M2 Apartment Naehe 1010 Wien
Mobiele prijsaanbieding

100M2 Apartment Naehe 1010 Wien

330 m van de accommodatie
USD 194 USD 175
per nacht
Stylish Apt For 4 Near Museumsquartier Metro U2 & U3
Mobiele prijsaanbieding

Stylish Apt For 4 Near Museumsquartier Metro U2 & U3

9.0
Schitterend 58 beoordelingen
365 m van de accommodatie
USD 146 USD 131
per nacht
Luxury Penthouse Panorama Your Vienna Retreat
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Penthouse Panorama Your Vienna Retreat

501 m van de accommodatie
USD 521 USD 469
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Wenen
    22 km

    Treinstations

    West Railway Station
    1,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street te vinden?
      Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street is in de Mariahilfer Strasse wijk van de stad gesitueerd, op 25 minuten wandelen van de Augustijnenkerk.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street?
      Populaire plekken in de buurt van Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street zijn onder andere de Keizerlijke Schatkamer van Wenen, de Augustijnenkerk, de Karlskerk.
    • Hoeveel kost het om bij Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street te verblijven?
      De huurprijs van Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street is €186.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Schnitzelwirt en Natraj Indisches Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street gratis WiFi?
      Internet is gratis beschikbaar in Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Wenen
    22 km

    Treinstations

    West Railway Station
    1,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cool City Center Apt. @ Metro And Shopping Street Wenen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten